KONST / Litografier / Färglitografi 16152046

nr 1615 2046

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Son HC . Signerad, numrerad 9/20. Färglitografi, bildmått: 62x88 cm, yttermått inklusive ram: 68x94 cm.

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

måndag 22 april 2024
kl 18:47:09

  • Tema
  • 22 apr

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson